E martuar prej kohësh dhe nënë e një djali, aktorja e “Portokalli” zbulon ku është njohur me bashkëshortin – AlpeGossip
E martuar prej kohësh dhe nënë e një djali, aktorja e “Portokalli” zbulon ku është njohur me bashkëshortin

E martuar prej kohësh dhe nënë e një djali, aktorja e “Portokalli” zbulon ku është njohur me bashkëshortin

Delinda Dishën e kemi parë të performojë çdo të dielë në spektaklin e humorit ‘Portokalli’. Katër vite nga performanca e parë, rolet për të vetëm janë shtuar, po ashtu edhe dashuria e publikut.

Ajo është nënë e një djali dhe e martuar prej vitesh me njeriun që dashuron.

Mbrëmjen e kaluar ka vendosur t’iu përgjigjet disa pyetjeve nga ndjekësit e saj në ‘Instagram’, duke treguar disa gjëra më tepër për veten. Njëri prej ndjekësve e pyet në çfarë vendi është njohur me bashkëshortin e saj. Për të gjithë ata që nuk e dinë, Delinda e ka takuar për herë të parë njeriun e zemrës në Akademinë e Arteve, në një shfaqje. Në përgjigjet e tjera që ka dhënë, ajo ka treguar se është e dashuruar dhe shumë e lumtur me jetën e saj.