E VESHUR ME TË KUQE NË NATËN E PARË TË “BIG BROTHER VIP”/ Ja sa KUSHTON fustani i Arbana Osmanit me printime trëndafilash – AlpeGossip
E VESHUR ME TË KUQE NË NATËN E PARË TË “BIG BROTHER VIP”/ Ja sa KUSHTON fustani i Arbana Osmanit me printime trëndafilash

E VESHUR ME TË KUQE NË NATËN E PARË TË “BIG BROTHER VIP”/ Ja sa KUSHTON fustani i Arbana Osmanit me printime trëndafilash

Mbrëmjen e sotme ka startuar “Big Brother VIP”, përveç dekprit dhe surprizat që priten në sy bie edhe  veshja e Arbana Osmanit.

Moderatorja ka veshur një fustan të kuq të shkurtër me mëngë të gjata, i mbushur me trëndafila.

Por sa kushton ky fustan?

Fustani është i brandit të Magida Butrym dhe kushton 1450£.