ELITA RUDI NJË NUSE TRADICIONALE/ Tregon pajën tri ditë para dasmës (FOTO) – AlpeGossip
ELITA RUDI NJË NUSE TRADICIONALE/ Tregon pajën tri ditë para dasmës (FOTO)

ELITA RUDI NJË NUSE TRADICIONALE/ Tregon pajën tri ditë para dasmës (FOTO)

Prej kohësh përflitet për lidhjen në martesë të moderatores së njohur Elita Rudi dhe këngëtarit Gjiko dhe vetëm para pak ditësh ato e kanë konfirmuar.

Duket se ato ja kanë nisur nga përgatitjet e dasmës dhe si një pjesë të tyre dita ditës po i bëjnë publike.

Pasi zbuluan ftesat e veçanta për të ftuarit, Elita ka habitur të gjithë me fotografinë e fundit në Instagram.

Në të shfaqet paja e nuses, si një nga traditat më të hershme shqiptare!