I DOLI THITHKA NË PUBLIK/ Shihni si Dafina Zeqiri e fshehu me gjithë lezet (FOTO) – AlpeGossip
I DOLI THITHKA NË PUBLIK/ Shihni si Dafina  Zeqiri e fshehu me gjithë lezet (FOTO)

I DOLI THITHKA NË PUBLIK/ Shihni si Dafina Zeqiri e fshehu me gjithë lezet (FOTO)

Ajo është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare e cila numëron shumë hite në repertorin e saj, por edhe fansat janë të shumtë, mbi 1 milion të tillë në Instagram. Dafi di si të jetë në qendër të vëmendjes, si për hir të muzikës, paraqitjes apo edhe jetës së saj private.

Ditën e sotme këngëtarja e suksesshme ka ndarë me ndjekësit në Instagram një seri fotosh ku shfaqet shumë seksi, por neve të intv.al na zuri syri një detaj shumë interesant. Po ta shihni me vëmendje, te gjoksi i majtë i saj, Dafina ka vendosur një ngjyrë si blu e errët, me siguri për të mbuluar thithkën dhe ka zgjedhur pikërisht ngjyrën që shkon me bluzën për të mos rënë në sy.