NË PRITJE TË ËMBËL? Einxhel reagon pas lajmeve se është shtatzënë: Po bëjmë të pamundurën – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL? Einxhel reagon pas lajmeve se është shtatzënë: Po bëjmë të pamundurën

NË PRITJE TË ËMBËL? Einxhel reagon pas lajmeve se është shtatzënë: Po bëjmë të pamundurën

Einxhel dhe Dagz po shijojnë pushimet në Turqi, por Beatrix dje me një status bëri të gjithë të aludojnë se çifti do bëhen prindër.

“He rrusha, DJ Dagz – Einxhel, si kaluat mbrëmë? BEBEEEE BEBEE BEBIBEBIBEBEEEEE UUU”, shkruante këngëtarja në një postim në Twitter.

Einxhel reagon pas lajmeve se është shtatzënë: Po

Por duket se kjo është thjesht dëshira e Trixës pasi ende nuk kemi diçka konkrete. Këtë lë të kuptohet përgjigja e Einxhelit, e cila i ka komentuar poshtë postimit: “Hahahaha o jetaaaa kerkese te veshtire na keni bere. Avash avash se ka pune punaa”.

“Sigurohu të më telefonosh të parën jeta (kur të vij ajo ditë dmth). Do thoja dhe dicka tjeter por do ta them privat”, vazhdon Trixa.

“C’te thuash meee jetaaa i cmene portalet me ket status. Kane fillu t’me urojne njerezit. Taksirat Dagz me be te pamunduren qe ta kthejm ne realitet”, shkruan Einxhel.

Einxhel reagon pas lajmeve se është shtatzënë: Po

Më pas ajo ka bërë disa postime në Instastory ku ironizon lajmet teksa ndodhet me pushime me Dagz.

Einxhel reagon pas lajmeve se është shtatzënë: Po

Einxhel reagon pas lajmeve se është shtatzënë: Po

Einxhel reagon pas lajmeve se është shtatzënë: Po

Einxhel reagon pas lajmeve se është shtatzënë: Po

Einxhel reagon pas lajmeve se është shtatzënë: Po

Në fakt Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë shprehur më parë se janë gati për pritjen e fëmijës së tyre të parë. I ftuar në “Wake Up” pak javë më parë Dagzit iu bë një surprizë nga Einxhel, e cila në një lidhje direte tha se pret t’ja mbushë mendjen atij për një fëmijë. Dagz tha se ai e ka ndarë mendjen prej kohësh për një fëmijë.