“PO JA DEL ME SUKSES”/ Loredana ia kalon dhe Noizyt, ja kush e shoqëron (FOTO) – AlpeGossip
“PO JA DEL ME SUKSES”/ Loredana  ia kalon dhe Noizyt, ja kush e shoqëron (FOTO)

“PO JA DEL ME SUKSES”/ Loredana ia kalon dhe Noizyt, ja kush e shoqëron (FOTO)

Loredana Zefi ka vetëm pak kohë që ka hyrë në tregun muzikor gjerman dhe po ia del me sukses. Sot, ajo publikoi projektin e ri muzikor, të titulluar “Milliondollarsmile”.

Në klip shfaqej gjithmonë e shoqëruar me partnerin e saj, Mozzik dhe me disa djem të tjerë që e ndiqnin gjatë shëtitjes. I pari që doli në një projekt muzikor me të gjithë grupin e tij ishte reperi Noizy dhe e titulloi këngën “30 vet”.

Nuk dihet nëse djemtë që e shoqërojnë Loredanën janë miq apo thjesht figurantë, por pa dyshim që e kalojnë numrin 30.