KUJDES PAK ME KOLEGUN TIM! Vip-at që janë kthyer kundër publikut kur… (FOTO) – AlpeGossip
KUJDES PAK ME KOLEGUN TIM! Vip-at që janë kthyer kundër publikut kur… (FOTO)

KUJDES PAK ME KOLEGUN TIM! Vip-at që janë kthyer kundër publikut kur… (FOTO)

Së fundmi duket se kritikat ndaj personazheve të njohur janë rritur,ku fansat i kritikojn ashpër apo ofendojnë.

Dhe pse vip-at kanë zgjedhur heshtjen duket se kolegët e tyre jo. Ata kanë reaguar me anë të psotimeve në rrjetet sociale ku tregojnë mbështetjen e tyre.

Epo “shokë për kokë”!

AlpeNews ju njeh me disa nga rastet kur  vip-et janë mbrojtur publikisht nga kolegët.

Xhemi Shehu

Por prej ditësh në mediat rozë ka qarkulluar një tjetër lajm sipas të cilit moderatorja e njohur ka nisur një lidhje me regjisorin e programit që ajo drejton. Gjatë gjithë kësaj periudhe  Arbana s’ka dhënë asnjë shpjegim.

Ka qenë mikesha e saj më e ngushtë Xhemi Shehu ajo e cila ka publikuar një foto në Instagram ku shihet Arbana teksa qesh dhe merret me telefonin.

“Ne bëjmë çfarë të duam”

Besa Kokëdhima

Një kritikë e bërë për moderatoren Luana Vjollca  rreth faktit që ajo ka përdorur syze dielli gjatë pushimeve të saj dimërore ka irrituar pafund këngëtaren Besa Kokëdhima.
Ajo ka shkruar se të mbash syze dielli në borë është shumë e nevojshme pasi reflektimi I diellit nga bora dëmton sytë.

Flori Mumajesi

Në një postim në Insta Story, Flori publikoi disa mesazhe të shkëmbyera mes dy personave, në të cilën shkruhej për Fifin.

Mbase duhet të jemi Fifi një copë mishi me dy sy”  ndërkohë pas deklaratave fyese Flori mbron Fifin me fjalë të ëmbla.

Aurela Gaçe

Ronela Hajati dallohet gjtihmonë për trupin e shëndetshëm dhe gjithmonë është vënë në dukje nga fansat. Mirëpo ishte kolegia e saj Aurela, e cila nëpërmjet një statusi mbrojti Ronelën.

Kushdo qe i drejtohet nje tjeter njeriu me shprehje te tilla si keto, meriton përgjigje. Edhe me te forte madje. ( as une nuk përtoj) Ronela  Hajati nder te paktat artiste natyrale. Jepi , vazhdo te jesh vetja jote”.

AlpeNews.al