HOROSKOPI DHE VIPAT/ Turjan Hysko “Dashi” “kokëfortë” që ngjall vetëm pozitivitet! (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Turjan Hysko “Dashi” “kokëfortë” që ngjall vetëm pozitivitet! (FOTO+VIDEO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Turjan Hysko “Dashi” “kokëfortë” që ngjall vetëm pozitivitet! (FOTO+VIDEO)

Turjan Hysko është një ndër moderatorët e njohur të ekranit shqiptar e njëkohësisht autor i shumë programeve të rëndësishmme.

Në horoskop ai i përket shenjës së “Dashit” dhe më poshtë ju njohim me përputhshmërinë e tij në lidhje me këtë shenjë.

Për të gjithë personat e shenjës së dashit thuhet se janë kokëfortë, entuziastë e mjaft dinamikë. Gjithë këto karakteristika i kemi parë që ti shpalosë Turi duke u bërë i njohur kështu nga të gjithë si një personazh mjaft i suksesshëm dhe i motivuar në punën që bën.

Një faktor ndikues në këto rezultate të sukseshme ka të bëjë me faktin se një das  si Turi është mjaft i dashur nga publiku e ngjall pozitivitet e dashuri në sytë e tij.

View this post on Instagram

I rëndë… 😁😁😁

A post shared by Turjan Hysko (@turjanhysko) on

NDër të tjera Dashi mashkull është mjaft energjik e i kënaqur dhe i lumtur me një martesë tradicionale gjë që reflektohet në çdo dalje publike ku ai flet me pasion për bashkëshorten e tij Orinda Hutën.

View this post on Instagram

Familja ne ekran!

A post shared by Turjan Hysko (@turjanhysko) on

/AlpeNews.al