NDRYSHIMI DRASTIK/ Këngëtari i njohur shqiptar mbjell flokët dhe duket komplet njeri tjetër – AlpeGossip
NDRYSHIMI DRASTIK/ Këngëtari i njohur shqiptar mbjell flokët dhe duket komplet njeri tjetër

NDRYSHIMI DRASTIK/ Këngëtari i njohur shqiptar mbjell flokët dhe duket komplet njeri tjetër

Këngëtari i njohur i hitit “Ç’ka kisha bo pa ty”, Naim Abazi, i cili njihet gjithashtu si bashkëshorti i Mihrije Brahës, ka bërë ndryshimin e madh në pamjen e tij.

Ai ka vendosur të mbjellë flokët dhe me siguri të gjithë janë habitur nga pamja e tij e re.

Siç mund ta shihni në foton e mëposhtme, ndryshimi është i dukshëm dhe Naimi duket si njeri tjetër me flokët e rinj.