EVENTI QË MBLODHI GJITHË VIPAT SHQIPTAR/ Zbuloni artistët që morën pjesë dhe çfarë veshën (FOTO) – AlpeGossip
EVENTI QË MBLODHI GJITHË VIPAT SHQIPTAR/ Zbuloni artistët që morën pjesë dhe çfarë veshën (FOTO)

EVENTI QË MBLODHI GJITHË VIPAT SHQIPTAR/ Zbuloni artistët që morën pjesë dhe çfarë veshën (FOTO)

Stilisti i njohur shqiptar Joni Peci ka hapur dyqanin e tij më të ri në kryeqytet. Sigurisht veshjet e tij janë nga më të preferuarat.

Në inaugurimin e Joni Peci Store kanë qenë të pranishëm, klientët dhe miqtë e tij, të cilët vijnë kryesisht nga bota e artit, por  edhe nga politika dhe biznesi.

Shumë personazhe, edhe natën e ceremonisë zgjodhën të visheshin nga dyqani i Joni Peçit si, Aurela Gaçe apo Inva Mula.

Personzhe të tjerë i qdruan besnik stilit të dhe nuk mund ta mohojm se u dukën të mrekullueshëm ,ndërsa disa të tjerë duket se nuk  e vranë mendjen dhe përfunduan me xhinse.t-shirt apo atlete.

Ne ju njohim me disa nga vipat që ishin prezent si dhe çfarë zgjodhën të visheshi në eventin special.

Mariza Ikonomi

Desara dhe Irma Libohova

Soni Malaj me të fejuarin

Inva Mula dhe Joni Peçi

Eni Çobani

Dj Sardi dhe Aurela Gaçe

Fatma Haxhialiu dhe  Aulona Musta

Olti Curri dhe Ori Nebinaj

Bleona Qerreti

Ervin Kurti dhe Stela Kotori

Sinana Hoxha dhe Andrra Destani

Përgatiti:AlpeNews.al