AGRAVON DEBATI/ Iliri-Eltonit: E vërteta jote është si letër higjienike për mua – AlpeGossip
AGRAVON DEBATI/ Iliri-Eltonit: E vërteta jote është si letër higjienike për mua

AGRAVON DEBATI/ Iliri-Eltonit: E vërteta jote është si letër higjienike për mua

Një debat mes Eltonit dhe Ilirit për një audicion të ndodhur 11 vite më parë vijon të mbetet një temë diskutimi brenda shtëpisë së ‘Big Brother’, ndërsa situata ka agravuar edhe më tej, deri edhe në fyerje banale mes dyshes.

Në një videoklip të transmetuar gjatë live show, Iliri dhe Eltoni nuk kanë kursyer ofendimet e rënda!

Pjesë nga debati:

Ilir: Si b*thë turtulli flet. S’kam ardh unë të kërkoj punë tek ti o Elton!

Elton: S’je burrë, je burracak o Ilir. Nuk është ai që hiqet.

Ilir: Ti je thjesht një hipokrit! Ai më përdor për të ndenjtur këtu brenda.

Elton: O manipulues, intrigant! Je ironiku më i madh këtu brenda!

Iliri: U bëre karagjoz komplet. S’ke nevojë ti tregosh dynjasë kush jam unë! E vërteta jote është si letër higjienike për mua.

Të pyetur në studio lidhur me këtë debat, të dy nuk kanë dashur të komentojnë më tutje, duke thënë se tashmë është një kapitull i mbyllur!