HANIT ELVANA GJATA/ Bëhet aktive në INSTAGRAM dhe ndjek këtë artist SHQIPTAR (FOTO) – AlpeGossip
HANIT ELVANA GJATA/ Bëhet aktive në INSTAGRAM dhe ndjek këtë artist SHQIPTAR (FOTO)

HANIT ELVANA GJATA/ Bëhet aktive në INSTAGRAM dhe ndjek këtë artist SHQIPTAR (FOTO)

Pas masakrës që ndodhi më 4 tetor të 2018 në një lokal në zonën e ish-Bllokut, ku ishte i përfshirë i fejuari i saj, Elvana Gjata humbi gjurmët. Ajo nuk u shfaq më as për projektet e reja dhe as në rrjetet sociale.

Mirëpo, gjatë si duket këngëtarja është rikthyer sërish dhe na habiti me veprimin e saj. Ajo ka bërë follow në ‘Instagram’, mikun e saj më të mirë, stilistin e famshëm Valdrin Sahiti.

Tani nuk dimë më çfarë të mendojmë! Kjo pasi është e habitshme sesi ka mundësi që tani e bëri follow. Vlen të thuhet se ky profil i Valdrinit është ai personali dhe jo i punës. Nëse mendoni se po gënjejmë ne, mund të shihni edhe njoftimin e Gashit ku pëlqen një postim ku shihet kënga e tij e fundit në bashkëpunim me G-Eazy.