“DO LIDHET…”/ Laura zbulon si do jetë fati i Teas: Do të jetë pjesë e biznesit – AlpeGossip
“DO LIDHET…”/ Laura zbulon si do jetë fati i Teas: Do të jetë pjesë e biznesit

“DO LIDHET…”/ Laura zbulon si do jetë fati i Teas: Do të jetë pjesë e biznesit

Në dorë të fatit” ishte tema që u diskutua ditën e sotme në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”. E ftuar në studio ishte Laura, e cila tregoi fatin që do ketë Tea Trifoni në lidhje me dashurinë.

Sipas saj, Tea pas tre muajsh do të jetë në një lidhje, e cila do të zgjasë. Laura u shpreh se djali në fjalë do jetë nga fusha e biznesit.

“Për tre muaj do të lidhet”/ Laura zbulon si do jetë

“Tea nuk është në një lidhje, por për tre muaj do të lidhet. Do të jetë një lidhje e mirë që do të zgjasë, mund të përfundojnë bashkë. Është një lidhje e re, jo me ato të kaluarit. E gjithë varet nga Tea. Më shumë do të jetë pjesë e biznesit dhe do ketë shenjën e Luanit”, u shpreh Laura.

“Për tre muaj do të lidhet”/ Laura zbulon si do jetë

Kjo e fundit tha gjithashtu se ish-konkurrentja e “Për’puthen” është karakter i çuditshëm dhe se di mirë që të shesë veten në pjesën e komunikimit.

Laura tha se Tea është shumë detaiste dhe se ka qejf me e pas partnerin më shumë si mik se sa të dashur.

“Ke qejf me qenë dominante në një lidhje”, tha Laura duke iu drejtuar Teas.

“Për tre muaj do të lidhet”/ Laura zbulon si do jetë