“JU DUA…”/ Ilirit i mungon familja në këto ditë festash, ka një mesazh për gruan dhe vajzën (PAMJET) – AlpeGossip
“JU DUA…”/ Ilirit i mungon familja në këto ditë festash, ka një mesazh për gruan dhe vajzën (PAMJET)

“JU DUA…”/ Ilirit i mungon familja në këto ditë festash, ka një mesazh për gruan dhe vajzën (PAMJET)

Balerini i njohur, Ilir Shaqiri, që në fillim të transmetimit të “Big Brother VIP” ndodhet brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Pavarësisht se shumë herë ka dalë në nominim, ai është shpëtuar u pari. Gjithashtu herë pas here është publiku e ka zgjedhur si të preferuarin e tyre.

E teksa ditët kalojnë, ai gjithnjë e më shumë ndjen mungesën e bashkëshortes dhe vajzës së tij. E sot duke qenë edhe ditë feste, duket se ai e ndjen akoma më shumë mungesën e tyre.

Ilirit i mungon familja në këto ditë festash, ka një mesazh

Si pasojë, Iliri ka vendosur që t’u dërgojë një mesazh shumë të bukur. Në një copë të bardhë balerini u ka uruar Krishtlindjen dhe u thotë se i do.

“Gëzuar Krishtlindjen dashuritë. Ju dua”, shkruan Iliri në mesazhin për familjen e tij, të cilin e ka vendosur pranë pemës që ndodhet jashtë në oborr.

Ilirit i mungon familja në këto ditë festash, ka një mesazh

Ilirit i mungon familja në këto ditë festash, ka një mesazh

Ilirit i mungon familja në këto ditë festash, ka një mesazh

Ilirit i mungon familja në këto ditë festash, ka një mesazh