“NUK DUA TA HUMBAS”/ Anxhela Peristeri përlotet në emision dhe thotë fjalët prekëse – AlpeGossip
“NUK DUA TA HUMBAS”/ Anxhela Peristeri përlotet në emision dhe thotë fjalët prekëse

“NUK DUA TA HUMBAS”/ Anxhela Peristeri përlotet në emision dhe thotë fjalët prekëse

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri është përlotur teksa ishte e ftuar tek ‘Rudina’ ku foli lidhur me këngën e saj më të re në bashkëpunim me Mateus Frrokun.

Anxhela mori një videomesazh nga mikesha e saj, këngëtarja e njohur greke, Maria Kiu.

‘Të dua shumë, më mungon shumë. Mezi po pres të vish në verë dhe të shkojmë bashkë në plazh. Të premtoj që mundësia e parë që më jepet do të vij aty te ti”, tha ndër të tjera Maria ndërsa Anxhela u përlot.

‘Maria është një këngëtare e shkëlqyer. Është nga ato njerëz që nuk dua ta humbas kurrë në jetë”, u shpreh Anxhela.