"SA MË SHUMË AQ MË MIRË"/ Jonida Vokshi tregon planet për tu bërë nënë (FOTO) - AlpeGossip
“SA MË SHUMË AQ MË MIRË”/ Jonida Vokshi tregon planet për tu bërë nënë (FOTO)

“SA MË SHUMË AQ MË MIRË”/ Jonida Vokshi tregon planet për tu bërë nënë (FOTO)

Jonida Vokshi prej vitesh po jeton historinë e dashurisë me aktorin dhe producentin Besnik Krapi. Aktorja bukuroshe e bëri publike lidhjen në “Xing me Ermalin” dhe deklaroi se në shtator do martohet.

Në një intervistë së fundmi për “Prive”, Jonida ka folur edhe për planet për fëmijë. Aktorja u shpreh se dëshiron të ketë shumë fëmijë pasi i do shumë ata.

“Unë i dua shumë fëmijët, shumë. Sa më shumë aq më mirë. Nuk është se kam një numër për të thënë. Ne i themi në Tiranë: “Sa të ketë shkruajtur Zoti”, u shpreh Jonida.