LARG ZHURMËS/ E diela e Orinda Hutës dhe Turjan Hyskës është ajo që do të dëshironte çdo çift sot (FOTO) – AlpeGossip
LARG ZHURMËS/ E diela e Orinda Hutës dhe Turjan Hyskës është ajo që do të dëshironte çdo çift sot (FOTO)

LARG ZHURMËS/ E diela e Orinda Hutës dhe Turjan Hyskës është ajo që do të dëshironte çdo çift sot (FOTO)

Orinda Huta dhe Turjan Hyska zgjodhën vendin e duhur për të shijuar diellin e së dielës.

Çifti iu largua zhurmës së Tiranës, për të kaluar disa orë çlodhëse buzë detit në Durrës.

Moderatorja publikoi në Instagram një video, ku shfaqen hijet e të dyve teksa po shëtisin pranë detit.

Të dy janë duke u angazhuar në projekte të rëndësishme televizive, ndërsa janë shprehur shpesh se kanë dëshirën që familja e tyre të zgjerohet.