ÇFARË PO NDODH? Albi Nako publikon videon nga “KM” por “injoron” Klaudian – AlpeGossip
ÇFARË PO NDODH? Albi Nako publikon videon nga “KM” por “injoron” Klaudian

ÇFARË PO NDODH? Albi Nako publikon videon nga “KM” por “injoron” Klaudian

Të  gjithë e dinë historinë e dashurisë mes Albi Nakos dhe Klaudia Pepas që u ndërpre në mes pas largimit të saj në Itali.

Së fundmi fati ka dashur të bashkohen sërish në Këngën Magjike.

Albi ka publikuar nje video ku ka shkruar “Gati për sot” dhe ka bërë tagg vetëm Bora Zermanin, duke injoruar plotësisht Klaudia Pepën duke qenë se të dyja ato prezantojnë festivalin.