NDRYSHIMI QË ASKUSH NUK E PRISTE/ Ardit Gjebrea jep lajmin e hidhur për fansat – AlpeGossip
NDRYSHIMI QË ASKUSH NUK E PRISTE/ Ardit Gjebrea jep lajmin e hidhur për fansat

NDRYSHIMI QË ASKUSH NUK E PRISTE/ Ardit Gjebrea jep lajmin e hidhur për fansat

Në vitin 2020, festivali i përvitshëm “Kënga Magjike” do të mungojë. Në një postim në Instagram, producenti Ardit Gjebrea njoftoi se festivali do të rikthehet në pranverën e vitit 2021.

“Kënga Magjike në 2020-n – pushim,” shkruan Gjebrea. “Në pranverën e 2021-shit, rikthehemi për t’u dhënë jetë hiteve të verës, për më shumë ritëm dhe ngjyra! Ndërkohë ‘E diela shqiptare’ me fillimin e sezonit shtator 2020-korrik 2021 për rrjedhim vjen e pasur në programin e saj. Ja, kështu i filluam planet në këtë Vit të Ri.”

Postimi i Ardit Gjebreas me gjasë i ka gjetur të papërgatitur ndjekësit besnikë të “Këngës Magjike”.