“I DËSHTUAR NGA JETA”/ Plas keq sherri mes Noizyt dhe Olti Currit (FOTO) – AlpeGossip
“I DËSHTUAR NGA JETA”/ Plas keq sherri mes Noizyt dhe Olti Currit (FOTO)

“I DËSHTUAR NGA JETA”/ Plas keq sherri mes Noizyt dhe Olti Currit (FOTO)

Dy ditë më parë reperi Noizy iu bashkua  nismës së bashkisë dhe do të ofronte ulje për studentët  që do të posedonin një kartë studenti  për veshjet e markës së tij. Mirëpo, siç duket ky bashkëpunim nuk i ka pëlqyer aspak opinionistit dhe blogerit Olti Curri i cili ka ironizuar Veliajn dhe reperin.

“Me këtë ka*tën e studentit e kap me ulje bluzën Nike të Noizyt apo jo?”, shkruante Olti në postimin e tij. Këtë postim Noizy e ka publikuar në profilin e tij dhe është kthyer keq kundër blogerit.

“Olti Curri rob i dështuar nga jeta, s’po të themgej, segej  është Elton John, pastaj është zgjedhja jote jo e imja. Gjithsesi për studentët është me ulje firma që për një vit ka bërë më shumë seç do bësh ti gjithë jetën me fotot që poston nëpër Instagram me marr 50 euro. Paqe dhe dashuri vëlla, të fala gjithë portaleve tani. PS: Unë nuk isha aty të reklamoja firmën time isha të nënshkruaja një kontratë por ti s’di çfarë janë kontratat, se je blogger.”, ka përfunduar reperi.