SHKËLZENI LË VETËM ARMINËN PAS FEJESËS/ Largohet nga Shqipëria dhe niset drejt... - AlpeGossip
SHKËLZENI LË VETËM ARMINËN PAS FEJESËS/ Largohet nga Shqipëria dhe niset drejt…

SHKËLZENI LË VETËM ARMINËN PAS FEJESËS/ Largohet nga Shqipëria dhe niset drejt…

Dy ditë më parë rrjetet sociale “shpërthyen” në lajme rreth fejesës së Armina Mevlanit dhe djalit të ish kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha.

Lajme të shumta rreth kësaj dite “vërshuan” kudo dhe mësuam gjithçka kishte ndodhur e deri tek arredimi i ambjentit ku u zhvillua ceremonia.

E nëse keni menduar se tashmë çifti do të kalojë pak kohë vetëm këdo ditë për të t’ju gëzuar kësaj ngjarjeje të rëndësishme për jeten e tyre, e keni gabim.

Burime për AlpeNews.al bëjnë të ditur se Shkëlzeni është parë të udhëtojë drejt Veronës, mëngjesin e ditës së sotme.

Ai nuk shoqërohej nga askush, pra as nga Armina.

Mos ndoshta ka ndodhur diçka mes çiftit menjëherë pas fejesës së tyre?