Oriola Marashi tërbon plazhin! Shfaqet super SEKSI më gjoksin që po i shpërthen (FOTO) – AlpeGossip
Oriola Marashi tërbon plazhin! Shfaqet super SEKSI më gjoksin që po i shpërthen (FOTO)

Oriola Marashi tërbon plazhin! Shfaqet super SEKSI më gjoksin që po i shpërthen (FOTO)

Me fotot e videot provokuese Oriola Marashi ka arritur tashmë të ketë vëmendjen e mediave dhe të njihet nga të gjithë. Ajo mund të quhet padyshim modelja më e komentuar në showbiz duke qenë çdo ditë pjesë e portaleve. Pas një periudhe në qetësi, me të filluar i nxehti Oriola i është rikthyer sërish fotove super seksi.

Në setin e ri fotografik të realizuar në plazhin e Vlorës, modelja shfaqet me rroba banjo të cilat siç shihet në foto nuk kanë arritur t’ja mbulojnë plotësisht gjoksin duke e shfaqur Oriolën më shumë provokuese. Modelja paralajmëron ndjekësit se fotot e radhës do i realizojë në Sarandë duke i lënë kuriozë se çfarë imazhesh pritet të sjellë.