BËNË ”XING” ME KËTO DETAJE/ Xhensila dhe Arbana shpenzojnë shumën marramendëse për këtë pamje (FOTO) – AlpeGossip
BËNË ”XING” ME KËTO DETAJE/ Xhensila dhe Arbana shpenzojnë shumën marramendëse për këtë pamje (FOTO)

BËNË ”XING” ME KËTO DETAJE/ Xhensila dhe Arbana shpenzojnë shumën marramendëse për këtë pamje (FOTO)

Xhensila Myrtezaj dhe Arbana Osmani janë dy nga bukuroshet shqiptare më të njohura për publikun.

Ato janë shumë aktive në rrjetet e tyre sociale dhe gjithmonë arrijnë ta tërheqin vëmendjen e publikut me fotot dhe videot që ndajnë me fansat e tyre.

Pak kohë më parë ato u panë të dyja së bashku në premierën e filmit ”Gjyshja” ku nga fotot që publikuan na tërhoqën vëmendjen dy detaje të përbashkëta. Takat dhe rripi që i përkasin firmës ”Dior”.

Me anë të një kërkimi të thjeshtë, mund të shikonim se këto pjesë të veshjes së vajzave nuk kanë kushtuar pak.

Takat kanë kushtuar plot 890$ ndërsa rripi 630$. Në fakt ne e dimë se dy bukuroshet kujdesen shumë për pamjen e tyre kështuqë nuk na bën shumë përshtypje një shpenzim prej 1520$ për pamjen e tyre.

Pa llogaritur këtu pjesën tjetër të veshjes… /AlpeGossip.al