Rudina Magjistari sfidon të ftohtin…shikoni çfarë bën! (FOTO) – AlpeGossip
Rudina Magjistari sfidon të ftohtin…shikoni çfarë bën! (FOTO)

Rudina Magjistari sfidon të ftohtin…shikoni çfarë bën! (FOTO)

Moderatorja Rudina Magjistari ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet e shtrirë në borë duke sfiduar kështu temperaturat e ulëta.
Ndonëse e ka publikuar këtë të dielë, kjo foto daton në pushimet e pak kohëve më parë të moderatores. Në këto pushime dimërore Rudina ka qenë së bashku me partnerin e saj Xhavit Bajrami dhe vajzën e tyre Mia.