PO PREZANTONTE EMISIONIN/ Ermal MAMAQIN e hedhin në pishinë (PAMJET) – AlpeGossip
PO PREZANTONTE EMISIONIN/ Ermal MAMAQIN e hedhin në pishinë (PAMJET)

PO PREZANTONTE EMISIONIN/ Ermal MAMAQIN e hedhin në pishinë (PAMJET)

Sot ishte një puntatë shumë argëtuese në “Xing me Ermalin” me lojërat e organizuara ndërmjet dy skuadrave ku bënin pjesë Kejvina, Belinda, Alesia, Olimpia, Holta Pilz, Jonida Fitnes, Alba Bajrami dhe Kejsi Medini.

 

Në fund të emisionit pasi u shpall skuadra fituese, Ermali hodhi në pishinë, Belindën, Holtën dhe Kejvinën.

Për t’u hakmarrë Kejvina dhe Holta e hodhën gjithashtu Ermalin në pishinë.

 

Vajzat nuk u mjaftuan dhe kur moderatori doli nga pishina e hodhën sërish duke shkaktuar shumë të qeshura.