Vetëm ta shihni! Të gjithë po dyshojnë se truproja e Kylie Jenner është i ati i vajzës së saj – AlpeGossip
Vetëm ta shihni! Të gjithë po dyshojnë se truproja e Kylie Jenner është i ati i vajzës së saj

Vetëm ta shihni! Të gjithë po dyshojnë se truproja e Kylie Jenner është i ati i vajzës së saj

Ardhja në jetë e vajzës së Kylie Jenner, Stormi, u shoqërua me disa akuza të forta rreth atësisë së saj. Fillimisht ishte ish-i dashuri i saj, Tyga, ai që kërkoi hapur një test të ADN-së, pasi ishte i bindur ishte ai babai i Stormit dhe jo Travis Scott.

Mirëpo, ndërsa kjo u hodh poshtë, në internet ka filluar të qarkullojë një teori e re se babai i Stormi-t mund të jetë truproja e Kylie Jenner.

Kjo teori filloi të qarkullonte pasi një faqe në Facebook shpërndau një fotografi të Kylie-t së bashku me truprojën e saj dhe vinte në dukje ngjashmërinë e vajzës së saj me personin në fjalë.

 

Por a ekziston një ngjashmëri e mjaftueshme për të justifikuar këtë teori? Ju si mendoni a ngjan Stormi me truprojën e të ëmës?

Burimi: Cosmopolitan