“TËRBOI NDJEKËSIT”/ Trejsi Sejdini pozon me bikini nga Qerreti (FOTO) – AlpeGossip
“TËRBOI NDJEKËSIT”/ Trejsi Sejdini pozon me bikini nga Qerreti (FOTO)

“TËRBOI NDJEKËSIT”/ Trejsi Sejdini pozon me bikini nga Qerreti (FOTO)

Trejsi Sejdini, e cila u bë e njohur pas një videoje ku shfaqej duke rrahur një djalë, ka tërhequr mjaft fansa në rrjetet sociale. Vajza simpatike pas kësaj buje, mori nofkën “gangsterja” e Elbasanit.

E komentuar për pushimet luksoze në Dubai dhe në europ ajo i mahnit të gjithë me hiret e saj.  Pasi ajo fitoi  kororën e  “Miss Universe Albania” do të përfaqësoj Shqipërinë në “Miss Universe” ndërkombëtar.

Mesa duket Trejsi është duke shijuar pushimet në Shqipëri  para disa orësh ajo ka publikuar një foto nga Qerreti,e cila shihet të tregoj trupin seksi.