Nuk do ta njihni më/ Nevina Shtylla shfaqet e transformuar, pozon si…(FOTO) – AlpeGossip
Nuk do ta njihni më/ Nevina Shtylla shfaqet e transformuar, pozon si…(FOTO)

Nuk do ta njihni më/ Nevina Shtylla shfaqet e transformuar, pozon si…(FOTO)

Prezantuesja e programit “Jo vetëm modë” në “Tv Klan”, Nevina Shtylla, ka realizuar një set të ri fotosh artistike me fotografin Armand Habazaj. Ajo shfaqet e transformuar, e veshur me të kuqen e zjarrtë dhe me imazhin perfekt në pozat që merr në stilin e modeleve të revistës së famshme “Vogue”.

Setin e ka realizuar për revistën “Living” dhe duket në formën e saj më të mirë. Ish-Miss Shqipërinë, së fundmi e pamë si bashkëmoderatore te “Kënga Magjike” në krah të Ardit Gjebreas dhe si aktore kinemaje në serialin. Ajo luante adoleshenten problematike me nënën që llaston të bijën e vetme, në familjen me baba Genti Kamen dhe nënë, këngëtaren Rovena Dilo. Ndërsa në lidhje me jetën private, ajo ka deklaruar se ka një të dashur, emrin e të cilit nuk do ta bëjë publik, për të ruajtur privatësinë.