U NDANË? Zbulohet çfarë ndodhi mes Dafinës dhe Dj Geek – AlpeGossip
U NDANË? Zbulohet çfarë ndodhi mes Dafinës dhe Dj Geek

U NDANË? Zbulohet çfarë ndodhi mes Dafinës dhe Dj Geek

Përgjatë ditëve të fundit u përfol se Dafina dhe Dj Geek i kanë dhënë fund lidhjes. Shkak u bë një status i këngëtares ku shprehej se ndihej bosh dhe fakti që ajo dhe Dj Geek nuk ndiqeshin më në rrjete sociale. Si qëndron e vërteta?

U ndanë? Zbulohet çfarë ndodhi mes Dafinës dhe Dj Geek

Së fundmi, burime për “Prive” bëjnë me dije se është e vërtetë që ka pasur një krizë mes Dafinës dhe Geek javën që lamë pas, mirëpo asgjë e pazgjidhshme.

U ndanë? Zbulohet çfarë ndodhi mes Dafinës dhe Dj Geek

Çifti e kanë kaluar këtë moment të vështirë në lidhjen e tyre dhe vazhdojnë të jenë bashkë. Kjo nuk është hera e parë që Dafina dhe Dj Geek kalojnë situata të tilla.

U ndanë? Zbulohet çfarë ndodhi mes Dafinës dhe Dj Geek