GENA E NXJERR ZBULUAR/ Gaz Paja duket më mirë sot se përpara 10 vitesh (FOTO) – AlpeGossip
GENA E NXJERR ZBULUAR/ Gaz Paja duket më mirë sot se përpara 10 vitesh (FOTO)

GENA E NXJERR ZBULUAR/ Gaz Paja duket më mirë sot se përpara 10 vitesh (FOTO)

Ka qenë Gena ai që e ka nxjerrë “zbuluar“ shokun e vjetër, Gaz Paja me këtë foto të 10 viteve më parë, ku shihen të dy duke kënduar. Bëhet fjalë për një koncert të këngëtarit të njohur të muzikës live në 2009-tën.

Në këtë mënyrë, ne mësuam gjithashtu se miqësia e tyre qenka shumë vjecare. Por aktori I humorit, që përpara pak ditësh I dha fund beqarisë na bëri përshtypje për faktin që aty shihet pak më ndryshe, dhe me ca kile më shumë. Gazi padyshim tani duket më mirë, koha qenka aleat i tij!