PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Elgit Doda jep lajmin e bukur (VIDEO) – AlpeGossip
PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Elgit Doda jep lajmin e bukur  (VIDEO)

PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Elgit Doda jep lajmin e bukur (VIDEO)

Klea Huta dhe Elgit Doda janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar që prej 3 vitesh po jetojnë historinë e tyre të dashurisë. Tani që marrëdhënia e tyre është konsoliduar çifti ka në plan të bëhen prindër.

Këtë e ka zbuluar Elgiti në intervistën e tij të fundit për “Prive”, ku u pyet se kur ka ndërmend të bëhet baba.

“I kam filluar planet”, u përgjigj Elgiti i buzëqeshur.