PRINTI I KUQ ME PIKA “MUST HAVE” I VJESHTËS/ Vipe-t që nuk i shpëtuan manisë: Nga Armina tek Ajola (FOTO) – AlpeGossip
PRINTI I KUQ ME PIKA “MUST HAVE” I VJESHTËS/ Vipe-t që nuk i shpëtuan manisë: Nga Armina tek Ajola (FOTO)

PRINTI I KUQ ME PIKA “MUST HAVE” I VJESHTËS/ Vipe-t që nuk i shpëtuan manisë: Nga Armina tek Ajola (FOTO)

Një fustan i kuq me pika të bardha duket se asnjëherë nuk do të dalë mode. Me siguri të gjitha gratë duhet të kenë një fotografi të viteve të shkuara veshur me një fustan të tillë  që dikur cilësohej si një nga modelet më të bukura.

Në fakt printi me pika gjithmonë i jep një pamje tjetër veshjes, prandaj ka qenë dhe është ende i preferuari i shumë vajzave.

Këtë vit dhe këtë sezon vjeshte duket se ka një rikthim të këtij trendi kaq klasik dhe shumë stil në të njëjtën kohë.

Mjafton një fustan i tillë me një model shumë femëror për tu dukur bukur. Vajzat e njohura, jo vetëm në Shqipëri e kanë përqafuar menjëherë këtë trend që sjell në kujtesë “trendin më të bukur të viteve të shkuara“.

Ajola Xoxa

Alketa Vejsiu

Armina Mevlani

Estela Ujka

/AlpeNews.al