U KAP DUKE U PËRQAFUAR ME SHEILËN/ Kledi flet për herë të parë – AlpeGossip
U KAP DUKE U PËRQAFUAR ME SHEILËN/ Kledi flet për herë të parë

U KAP DUKE U PËRQAFUAR ME SHEILËN/ Kledi flet për herë të parë

Këngëtarja e njohur, Sheila Haxhiraj dhe modeli e sportisti, Kledi Hysa janë ish-banorët e “Big Brother VIP”. Pas daljes së tyre nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, ata janë parë herë pas here në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Së fundmi, ata janë filmuar së bashku, ku duken shumë të afërt dhe duket se e shijojnë praninë e njëri-tjetrit. Nuk përjashtohet mundësia se Kledi dhe Sheila mund të jenë duke xhiruar ndonjë klip apo duke bashkëpunuar për diçka.

Kledi foli për herë të parë për pamjet sot në emisionin Breaking në Top News.

“Do flas shumë shpejt për çdo gjë lidhur me Sheilën,” tha ai pas pyetjes nga moderatorja Sidorela Gjoni.