Kombinime me çizme të shkurtra që mezi po presim ti veshim këtë vjeshtë (FOTO) – AlpeGossip
Kombinime me çizme të shkurtra që mezi po presim ti veshim këtë vjeshtë (FOTO)

Kombinime me çizme të shkurtra që mezi po presim ti veshim këtë vjeshtë (FOTO)

Duke qenë se jemi zyrtarisht në vjeshtë dhe temperaturat janë ulur mjaftueshëm, më në fund mund t’ju tregojmë si të vishni një ndër aksesorët më të dashur të stinës.

Është fjala për çizmet e shkurtra deri te kyçi i këmbës, që do të jenë në modë edhe këtë sezon vjeshtë/dimër, kështu që bëni mirë t’i nxirrni nga dollapi.

Ka 1001 mënyra sesi t’i kombinoi ato që veshja juaj të mos duket aspak e mërzitshme dhe ne po ju tregojmë të preferuarat tona.

Më poshtë mund të shihni disa kombinime me çizme të shkurtra që mezi po presim t’i veshim këtë vjeshtë