FEMRA QË XHELOZOHET LORI HOXHA/ Zbulojeni se kush është… (FOTO) – AlpeGossip
FEMRA QË XHELOZOHET LORI HOXHA/ Zbulojeni se kush është… (FOTO)

FEMRA QË XHELOZOHET LORI HOXHA/ Zbulojeni se kush është… (FOTO)

Lori Hoxha është një nga vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale, si për mënyrën e saj të jetesës, ashtu edhe për pamjen apo jetën private.

Lori është shumë aktive në rrjete sociale ku mbrëmjen e sotme ka zgjedhur t’u përgjigjet pyetjeve të fansave në Instagram.

Një prej tyre e pyet Lorin se kush është femra më e bukur shqiptare për të cilën është pak xheloze dhe Lori i përgjigjet: Suada Sherifi.