Aktorja e njohur shqiptare: Do i them "Po" martesës vetëm nëse jam e dehur (FOTO) - AlpeGossip
Aktorja e njohur shqiptare: Do i them “Po” martesës vetëm nëse jam e dehur (FOTO)

Aktorja e njohur shqiptare: Do i them “Po” martesës vetëm nëse jam e dehur (FOTO)

Deklarata e saj ka bërë që të përflitet në media. E ftuar mbrëmjen e kaluar në një nga emisionet e Top Channel, aktorja shqiptare ka folur edhe për jetën private dhe martesën në veçanti. Niada Saliasi ka folur hapur duke dhënë mendimin e saj për këtë të fundit.

Për aktoren, martesa është një vendim që merret në një moment budallallëku, ndoshta në ekzaltim e sipër. E pyetur se kur do t’i thoshte “Po” martesës, Niada u përgjigj duke thënë se vetëm kur të ishte në gjendje të dehur.