Rrëfehet aktori shqiptar: “Aktrimin do ta lija vetëm për tu marrë me drogë dhe armë” – AlpeGossip
Rrëfehet aktori shqiptar: “Aktrimin do ta lija vetëm për tu marrë me drogë dhe armë”

Rrëfehet aktori shqiptar: “Aktrimin do ta lija vetëm për tu marrë me drogë dhe armë”

Një ndër të ftuarit e emisionit “Thumb” në Abc News ka qenë i ftuar aktori i njohur shqiptar Klod Hoxha.

Klodi momentalisht është duke xhiruar filmin “Balkan Blood”, në të cilin luan rolin e një ‘kapoje’, i cili merret me drogë dhe vrasje. Rol në të cilin duket se aktori është përfshirë shumë.

Ai është pyetur nga gazetarja se për çfarë arsyeje do ta linte aktrimin.

“Aktrimin do ta lija të merresha me drogë me armë. Bëj shaka, aktrimin nuk do ta lija për asgjë”.- ka thënë ai.

Sigurisht që kjo ka qenë një shaka e aktorit, i cili veç këtyre ka treguar mjaft detaje nga profesioni dhe jeta e tij.