Ish-banorja e Big Brother shkakton të qeshura në rrjet, tregon versionin e saj të "Topit të Mato Grudës" (FOTO) - AlpeGossip
Ish-banorja e Big Brother shkakton të qeshura në rrjet, tregon versionin e saj të “Topit të Mato Grudës” (FOTO)

Ish-banorja e Big Brother shkakton të qeshura në rrjet, tregon versionin e saj të “Topit të Mato Grudës” (FOTO)

Skenat tipike të kinematografisë shqiptare pothuajse të gjithë bëhemi nga pak nostalgjikë ndonjëherë për ti kujtuar.

Edhe Xhensila Pere ka treguar një skenë të tillë por duke e ilustruar me një situatë goxha gazmore.

Me postimet e saj në Instastory na ka treguar një video teksa shikohen disa fruta dhe një thikë të vendosura në formën e topit të luftës ndërsa si mbishkrim ka shkruar: “Topi i Mato Grudës”.

Të qeshura të shumta dëgjohen në videon e Xhensilës, ndërsa dëgjohet gjithashtu: “Agushi, Agushi”.