Mariah Carey i nënshtrohet operacionit kirugjikal, humbet 22 kg dhe transformohet – AlpeGossip
Mariah Carey i nënshtrohet operacionit kirugjikal, humbet 22 kg dhe transformohet

Mariah Carey i nënshtrohet operacionit kirugjikal, humbet 22 kg dhe transformohet

Mariah Carey është përballur me shumë kritika për shtimin në peshë.

Por këngëtarja ka gjetur një zgjidhje për tu kthyer në top formë dhe ka një trup për tu pasur zili.

Carey iu është nënshturuar një operacioni kirurgjikal dhe është transfromuar tërësisht pasi ka humbur 22 kg.

48-vjeçaja ka bërë një operacion gastrik bajpas në stomak.

Në vitet ’90 ajo u konsiderua si një ikonë seksi në botën e muzikës dhe këngëtarja po mundohet të rimarrë statusin.