PIRRO ÇAKO NUK NDALET MË/ Pas hitit me Xhensilën, ka gati një super këngë (FOTO) – AlpeGossip
PIRRO ÇAKO NUK NDALET MË/ Pas hitit me Xhensilën, ka gati një super këngë (FOTO)

PIRRO ÇAKO NUK NDALET MË/ Pas hitit me Xhensilën, ka gati një super këngë (FOTO)

Pirro Çako duket se nuk do të ndalët më!

Pas rikthimit si kantautor pas 7 vitesh, me bashkëpunimin me Xhensila Myrtezajn, këngëtari ka gati projektin e radhës.

Lajmin e ka dhënë Ardit Gjebrea në Instagram, ku ka publikuar një foto me mikun e tij të ngushtë.

“Pirro Çako nuk ndalet! Sapo ka dalë nga ‘furra’ një tjetër superkëngë!”, shkruan Arditi.

Rikthimi i Pirro Çakos me baladën “Sekreti im” ishte ai që i duhej muzikës shqiptare dhe u prit mjaft mirë.

Por prisni se ka akoma dhe vetëm Pirro di si të na mbajë nën ethet e emocioneve ndërkohë që presim!