“JAM E VIRGJËR”/ Pas deklaratës Linda Rei shkëmben puthje të zjarrta me shoqen (FOTO) – AlpeGossip
“JAM E VIRGJËR”/ Pas deklaratës Linda Rei shkëmben puthje të zjarrta me shoqen (FOTO)

“JAM E VIRGJËR”/ Pas deklaratës Linda Rei shkëmben puthje të zjarrta me shoqen (FOTO)

Linda Rei është një prej personazheve që është komentuar gjatë në rrjetet sociale për jetesën e saj të shthurur, sidomos pas ndarjes.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale dhe për këtë vihet gjithnjë në vëmendjen e medias.

Profili i saj në Instagram është i mbushur me story provokuese të cilat Linda i ndan me fansat e saj.

Ditën e djesheme ajo ka kaluar natën me miqtë e saj në një festë,por Linda ka tërbuar duke postuar video duke u puthur në buzë me një femër tjetër.