“MA ËMBËLSON SIÇ VETËM TI DI”/ Julka Gramo shkruan urimin më të bukur në ditën e lindjes së djalit (FOTO) – AlpeGossip
“MA ËMBËLSON SIÇ VETËM TI DI”/ Julka Gramo shkruan urimin më të bukur në ditën e lindjes së djalit (FOTO)

“MA ËMBËLSON SIÇ VETËM TI DI”/ Julka Gramo shkruan urimin më të bukur në ditën e lindjes së djalit (FOTO)

Julka Gramo ka festuar sot 5-vjetorin e djalit të saj më të vogël, Greg Islami. Ajo ka ndarë një pozë mjaft të veçantë me të krah të cilës i ka dedikuar fjalët më të ndjera.
“Ti ma ndricon jeten Greg Islami. Ma ngjyros me ngjyrat me te paimagjinueshme qe cdo artist do i kish zili. Ma embelson sic vetem ti di. Me ben te shkrihem nga perqafimet e tua dhe te provoj te me shpertheje zemra nga dashuria. Ti je gezim.
Happy BDay My Minnie Me. Ti ma ndricon jeten Greg Islami. Ma ngjyros me ngjyrat me te paimagjinueshme qe cdo artist do i kish zili. Ma embelson sic vetem ti di. Me ben te shkrihem nga perqafimet e tua dhe te provoj te me shpertheje zemra nga dashuria. Ti je gezim.
Happy BDay My Minnie Me”, ka shkruar Julka krah postimit të fundit ku nuk kanë munguar dhe urimet e ndryshme nga ndjekësit dhe miqtë e saj.
Kujtojmë se Gramo ka ndarë shpeshherë momente të ndryshme me dy djemtë e saj, Ian dhe Greg për të cilët kujdeset maksimalisht gjatë gjithë kohës dhe ka një lidhje shumë të ngushtë.
Ajo ka udhëtuar në vende të ndryshme gjatë kësaj vere me familjen e saj, duke eksploruar dhe destinacione të ndryshme me shokët e saj më të mirë./revistawho.com