1 JAVË PAS LINDJES/ Fatma Methasani shfaqet për herë të parë në publik (FOTO) – AlpeGossip
1 JAVË PAS LINDJES/ Fatma Methasani shfaqet për herë të parë në publik (FOTO)

1 JAVË PAS LINDJES/ Fatma Methasani shfaqet për herë të parë në publik (FOTO)

Një javë më parë Fatma dhe Alfio u bënë prindër. Fatma solli në jetë një djalë të cilin çifti e pagëzoi me emrin Noah.

Së fundmi Alfio ka hapur shkollën e tij të gatimit dhe ka ftuar personazhe të famshëm. Në këtë rast, Fatma ka bërë edhe daljen e parë publike pas lindjes së djalit.

Në fotot e publikuara në Instagram Fatma duket në formë pas lindjes

“Babi Alfio, tani jemi dy që duartrokasim dhe krenohemi me sukseset e tua! E adhuroj aftësinë tënde për të bërë gjërat që do dhe për t’i bërë gjithmonë perfekt! Të duam kampion!  Suksese”, shkruan moderatorja.