“TË GJITHA ME TË KUQE”/ Ngjyra që VIP-et shqiptare e kthyen në trendin e këtij viti – AlpeGossip
“TË GJITHA ME TË KUQE”/ Ngjyra që VIP-et shqiptare e kthyen në trendin e këtij viti

“TË GJITHA ME TË KUQE”/ Ngjyra që VIP-et shqiptare e kthyen në trendin e këtij viti

Stili dhe mënyra e kombinimit në një veshje janë përzgjedhja kryesore e paraqitjes së një personi, aq më tepër kur kemi të bëjmë me një VIP. Të njohurat shqiptare mesa duket kohët e fundit kanë zgjedhë që pamjen e tyre t’ia besojnë ngjyrës së kuqe.

Trendi i nuancave të së kuqes po preferohet nga shumë VIP-e, disa e zgjedhin të kenë vetëm një pjesë të veshjes së tyre në këtë ngjyrë, ndërsa disa të tjera zgjedhin të jenë “të kuqe pa turp”.

Më poshtë do të shihni disa nga të njohurat shqiptare të veshura në “ngjyrën e dashurisë” mqs jemi dhe në muajin e Shën Valentin, le të japim dhe disa ide se si mund të kombinohemi me këto nuanca:

 

View this post on Instagram

Happy 2020! 🙏🏽❤️

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

View this post on Instagram

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on

 

View this post on Instagram

Play of creation ❤️

A post shared by KleoNiki (@itskleoniki) on

 

View this post on Instagram

Ad @fashionnova

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito) on

 

 

 

View this post on Instagram

Happy kiddo 😄

A post shared by CASSEY (@keisimedini) on

 

View this post on Instagram

🍒

A post shared by Megi Pojani © (@megipojani) on

 

View this post on Instagram

Hey You ❣️

A post shared by 𝘛𝘳𝘪𝘹𝘪𝘦 ♥ (@beatrixramosaj) on

 

 

View this post on Instagram

👗 from @runawaythelabel

A post shared by Fjoralba Ponari (@fjoralba.ponari) on

View this post on Instagram

Gezuar per nje 2020 te lumtur! 🥂

A post shared by NEVINA SHTYLLA (@nevinashtylla) on

 

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Loredana (@loredana) on

 

View this post on Instagram

Catch me if u can😘

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

 

View this post on Instagram

Summer days

A post shared by KANITA (@kanitasofficial) on

View this post on Instagram

Red /Hot /Chilli /Pepper 🌶

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

 

View this post on Instagram

Gjakova❤️ 1.1.2020❤️

A post shared by Music is my religion!♈️ (@anxhelaperisteriofficial_) on

 

View this post on Instagram

🌹

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on