Kjo nuk pritej nga Armina Mevlani, ndryshon totalisht në këto ditë të ftohta (FOTO) – AlpeGossip
Kjo nuk pritej nga Armina Mevlani, ndryshon totalisht në këto ditë të ftohta (FOTO)

Kjo nuk pritej nga Armina Mevlani, ndryshon totalisht në këto ditë të ftohta (FOTO)

Blogerja e njohur ka befasuar me publikimet e saj më të fundit.
Në këto ditë të ftohta, Armina Mevlani duket se ja ak kursyer vetes përkujdesin e tepruar.

Ndryshe nga sa jemi mësuar të shohim, Armina ka hequr gjithë kremrat dhe ka treguar pamjen e saj të vërtetë.

Me këto pamje blogerja e shumëpërfolur ka bindur se dhe pa perfeksionet e tualetit ajo sërishduket mjaft tërheqëse.