PËR TË GJITHË DJEMTË BEQARË/ Kiara Tito zbulon kushtin që duhet të plotësojë partneri i saj – AlpeGossip
PËR TË GJITHË DJEMTË BEQARË/ Kiara Tito zbulon kushtin që duhet të plotësojë partneri i saj

PËR TË GJITHË DJEMTË BEQARË/ Kiara Tito zbulon kushtin që duhet të plotësojë partneri i saj

Moderatorja e njohur, Kiara Tito, ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në “Goca dhe Gra”, në Top Channel, ku ka zbuluar se si do ta dëshironte partnerin ideal për të.

Moderatorja e njohur u shpreh se kushti kryesor është që ai person të mos jetë mediatik ndërsa për sa i përket cilësive të tij, ajo tha se idealizimet që ka nuk do të realizohen kurrë.

Biseda në studio:

Armina Mevlani: Ti je në një lidhje?

Kiara Tito: Jo nuk jam në një lidhje momentalisht.

Armina Mevlani: Si do e dëshiroje partnerin?

Kiara Tito: Nuk është se kam një tipologji, sepse duke kaluar vitet e kam kuptuar që ato idealizimet që kam në kokë për partnerin janë të kota sepse asnjëherë nuk do të realizohen.

Për të gjithë djemtë beqarë, moderatorja e njohur

Dalina Buzi: Këngëtar do e doje?

Kiara Tito: Jo nuk do ta doja. Nuk do të doja të ishte njeri i medias.