DUKEN SE PO THURIN PLANE TË REJA/ Ku po shkojnë Marina dhe Geti me… ? – AlpeGossip
DUKEN SE PO THURIN PLANE TË REJA/ Ku po shkojnë Marina dhe Geti me… ?

DUKEN SE PO THURIN PLANE TË REJA/ Ku po shkojnë Marina dhe Geti me… ?

Janë një ndër çiftet më të përfolur të showbizz-it dhe në qendër të vëmendjes, jo vetëm për aktivitetin e tyre, por edhe për jetën private.

Një dashuri e mbajtur sekret për një kohë të gjatë, një dasmë e bujshme, thashetheme për një bebe në horizont. Megjithatë të dy vetë kanë preferuar që çështjet e tyre private t’i mbajnë të fshehta sa më shumë të munden.

Por këtë radhë është vetë Getoari, që ka preferuar të ndajë me ndjekësit, një moment nga jeta në çift. Duket se të dy janë nisur për ndonjë udhëtim, aq më tepër tani që Marina nuk ka angazhim në ekran.

Ajo që nuk dimë është destinacioni i radhë