“A janë këmbët e tua?” Angela Martini ngre dyshime me foton e fundit – AlpeGossip
“A janë këmbët e tua?” Angela Martini ngre dyshime me foton e fundit

“A janë këmbët e tua?” Angela Martini ngre dyshime me foton e fundit

Modelja shkodrane Angela Martini ka publikuar një foto nga seti i fundit fotografik i bërë në plazh.

Bukuroshja shqiptare spikat gjithnjë për elegancën e saj, por fotoja e fundit i ka bërë fansat të dyshojnë nëse ka bërë apo jo ndërhyrje me Photoshop.

Si çdo foto profesionale që punohet në Photoshop, edhe ajo e Angela Martinit nuk bën përjashtim, por këmbët e saj të drejta dhe të lëmuara duken të pabesueshme.

“A janë këmbët e tua?”, i shkruan një fans.

Shumica e komenteve janë mjaft pozitive dhe komplimentuese për figurën dhe linjat perfekte që ka Angela Martini.