Alketa Vejsiu e bën për herë të parë: Moderatorja poston FOTO nga shtrati – AlpeGossip
Alketa Vejsiu e bën për herë të parë: Moderatorja poston FOTO nga shtrati

Alketa Vejsiu e bën për herë të parë: Moderatorja poston FOTO nga shtrati

Prej disa ditësh Alketa Vejsiu ka nisur sërish pushimet dhe pas diellit përvëlues në Bahamas, këtë herë moderatorja ka zgjedhur një vend të mbuluar nga bora.

Duke shijuar ditët e pushimit në Val Gardena të Italisë, Alketa poston shpeshherë foto nga aktivitetet atje duke i mahnitur fansat me pamjen.

Ndërsa sot për herë të parë moderatorja ka postuar një foto nga shtrati ku shfaq vetëm këmbët e saj dhe pamjen e mrekullueshme që ka përballë.