RAPORT I ÇUDITSHËM/ Donaldi dhe Iliri kërcejnë balet në dhomën e gjumit dhe fundin nuk e prisnim aspak (VIDEO) – AlpeGossip
RAPORT I ÇUDITSHËM/ Donaldi dhe Iliri kërcejnë balet në dhomën e gjumit dhe fundin nuk e prisnim aspak (VIDEO)

RAPORT I ÇUDITSHËM/ Donaldi dhe Iliri kërcejnë balet në dhomën e gjumit dhe fundin nuk e prisnim aspak (VIDEO)

Raporti i Donaldit dhe Ilirit në “Big Brother VIP” është padyshim i çuditshëm. Në njërën anë dyshja debatojnë, zihen dhe bërtasin e nga ana tjetër përqafohen dhe kërcejnë.

Vetëm së fundmi Iliri dhe Donaldi kanë kërcyer balet para banorëve në dhomën e gjumit. Doni ta dini si e kanë mbyllur?

Dyshja janë përqafuar, sikur zënkat e tyre të mos kishin ekzistuar kurrë.